WG-80 SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ


WG-80 Soğuk Arıtmalı Su Sebili

Kalabalık ortamların vazgeçilmezi

80 litrelik paslanmaz çelik tank

Dahili 80 litrelik tank çelikten üretilmiştir. Paslanmaz tank uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

WG Serisi Arıtma Sistemleri

WG Serisi Arıtma Sistemleri ile suyunuz 5 aşamalı filtreleme sisteminden geçer ve suyun en sağlıklı ve leziz halini sunar.

WG-80 Arıtmalı Sebil Kullanım Alanları

Ortak kullanım alanları, Okullar, Yemekhaneler, Tüm kalabalık ortamların vazgeçilmezi WG-80 soğuk arıtmalı su sebili.WG-80 Arıtmalı Su Sebili

WG-80 Soğuk arıtmalı su sebili ile kalabalık ortamların 80 litrelik tankı ile soğuk su ihtiyacını çözmek çok kolay.


Water Grup WG Arıtmalı Su Sebili Serisi ile büyük aileler, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere çözümler sunmaktadır. WG-80 Soğuk Arıtmalı Su Sebili kalabalık ortamlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş damacanasız arıtmalı bir su arıtma sebilidir.

  • Kalabalık bir ortam içindeyseniz ki bu yerler Yemekhane, yatakhane, okullar , Spor Salonu Kütüphane , Konferans Salonu ,yurt , fazla çalışanı bulunan iş yerleri ve benzeri bir kalabalık bir ortamdaysanız büyük su arıtma sebili olan WG-80 sizin ürününüz.
  • Paslanmaz Çelik Tankı sayesinde içtiğiniz suyun her zaman güvende olduğunu bilirsiniz.
  • Günlük 280 litre su arıtma kapasitesine ve paslanmaz çelik tanka sahip olan büyük su arıtma sebili olan WG-80 ile kesintisiz bol mineralli su elde edersiniz.
  • Büyük su arıtma sebili olan WG-80 ile damacana maliyeti ve damacananın kapladığı alandan kurtulabilirsiniz. Bunun yanında damacananın sağlıksız plastik yapısından kurtulup arıtmalı sebilin paslanmaz çelik tankı ile daha sağlıklı su elde edersiniz.
  • Ailenize ve çalışanlarınıza büyük su arıtma sebili olan WG-80 ile sağlıklı bir su sunarak onların hayat kalitelerine katkıda bulunabilirsiniz.
  • Özellikle Yemekhanesi olan bir ortam ise yiyecek ve içecekleriniz hazırlamada arıtılmış su kullanarak daha sağlıklı besinlere sahip olmuş olursunuz.
  • Büyük su arıtma sebili olan WG-80’nin 2x Soğuk Su Musluğu ile iş yerinizde su almak için sıra beklemezsiniz.

Water Grup Su Arıtma Cihazları İle Her Güne Daha Sağlıklı Başlamanız Dileğiyle…

Hızlı fiyat teklifi almak ister misiniz ?


Ters Ozmoz

Water Grup Su Arıtma cihazlarında, su arıtma işlemi Ters Ozmoz teknolojisi ile gerçekleştirilir ?

Peki, Ters Ozmoz Nedir ?

Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir. Ters Ozmoz teknolojisi, uzay ajansı NASA tarafından icat edilmiş ve günümüze kadar geliştirilmiştir. Bu teknoloji önceleri, gemilerde deniz suyundan içme suyu elde etmek için kullanılırken, günümüzde artık teknolojinin ilerlemesiyle evlerde, iş yerlerinde ve birçok yerde rahatlıkla kullanılır bir hale gelmiştir. İleri bir filtreleme teknolojisi olan Ters Ozmoz sistemlerinin temelini binlerce yıldır bilinen doğal bir süreç olan Ozmoz oluşturur. Ozmoz suyun az yoğun ortamdan çok yoğun ortama emilme sürecidir. Ters Ozmoz ise bu sürecin basınçla tersine döndürülerek çok yoğun ortamdan temiz su ayrıştırmak için kullanılmasıdır.

Beş farklı aşamadan oluşan bu teknoloji sayesinde istenilen zamanda ve zahmetsizce sağlıklı su temini sağlanmaktadır. Milimetrenin on milyonda bir gözeneklerine sahip olan Ters Ozmoz sudaki mineralleri ve ph dengesini korur. Yine bu teknoloji sayesindedir ki; Water Grup su arıtma cihazları ile arıtılmış suyun içerisinde kum, pas, tortu, arsenik, kireç, benzen, selenyum, heptaklor, çinko, kadminyum, bakır, asbest vb. maddeler bulunmaz. Ters Ozmoz teknolojisi tüm bu maddelerin suya geçişine izin vermediğinden kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik açıdan temiz, kalite standartlarına uygun, içimi hoş bir su üretilir. Kalabalık iş yerlerinde bulunan çalışanlar için en güvenilir garantidir.

Water Grup Su Arıtma sebillerinde kullanılan filtreler ve aşamaları aşağıda belirtilmiştir;WG Serisi® Arıtma Sistemi

Water Grup Su Arıtma Sistemlerinin tüm cihazları ve arıtmalı sebilleri ters osmoz teknolojisi ve 5 aşamalı su arıtma sistemi kullanmaktadır.

WG-80 SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ

WG Serisi® Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır ?

WG-80 Arıtmalı Su Sebili, şebekeden aldığı kirli su önce Sediment Filtreden geçer bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler ilk aşama tamamlanmış olur. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma sebilinin olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu 301 paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar. Bu yol kirli suyun arıtılma yoludur 5 filtre sayesinde her aşamadan geçmesini sağlar. Artık Wg-80 Arıtma sebilini daha iyi tanıyorsunuz.

Membran Teknolojilerimiz

LG Chem Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Sistemlerimizde LG Chem tarafından üretilen membran filtreleri talebiniz üzere kullanabilmekteyiz.

Vontron Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Cihazlarımızda ana temizleyici filtre teknolojisi olarak Vontron membran filtre yer almaktadır.


Filtrelerimiz

SEDİMENT FİLTRE

SEDİMENT FİLTRE

Tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri tutar.

GAC KARBON FİLTRE

GAC KARBON FİLTRE

Suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru tutar.

CTO KARBON FİLTRE

CTO KARBON FİLTRE

Suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru tutar.

POST KARBON FİLTRE

POST KARBON FİLTRE

İçme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler.

MEMBRAN FİLTRE

MEMBRAN FİLTRE

Suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar.

ALKALİ FİLTRE

ALKALİ FİLTRE (opsiyonel)

Suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.

MİNERAL FİLTRE

MİNERAL FİLTRE (opsiyonel)

Arıtılmış suya ek olarak kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek bağışıklık sistemi seviyesini yükseltir.


Sertifika ve Lisanslarımız

80 litrelik paslanmaz çelik tank

NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre otoritedir. Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız tüm filtreler ce diğer ekipmanlarımız NSF sertifikasına sahiptir.

80 litrelik paslanmaz çelik tank

ISO 10002:2018 VE ISO 9001:2015 sertifikaları ile su arıtma cihazı; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

80 litrelik paslanmaz çelik tank

Water Grup su arıtma cihazları 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

80 litrelik paslanmaz çelik tank

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.

Teknik Özellikleri

WG-80 SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ

Detaylı Teknik Özellikleri

Voltaj: 220V-240V
Soğutma: 277 W
Alt Bölme: 5 Aşamalı Arıtma Sistemi
Membran Filtre: 100 GPD, 200 GPD
Membran Filtre Seçenekleri: Vontron, LG Chem
Soğuk Su Tank Kapasitesi: 80 Litre
Soğutma Kapasitesi: 76,4 Litre / saat
Soğutma Derecesi: +1.5/ 12.5 ° C
Soğutma Gaz: R134
Yalıtım Maddesi: Sert P.U.
Tank Malzemesi: 304 Paslanmaz
Ürün Boyutu (x,y,z): 60x43x146
Ürün Ağırlığı (kg): 50kg
Pompa: Sessiz, Yüksek Performans
Ürün Renk Seçenekleri: Inox, Beyaz
Ek Bağlantı: Çay Ocağı, Kahve Makinesi, Diğer
Garanti Süresi: 3 Yıl
Ortalama Kurulum Süresi: 3 İş Günü

DETAYLI BİLGİ ALIN HEMEN SİPARİŞ VER

Paslanmaz Arıtmalı Sebil

Neden Paslanmaz Çelik Tank Tercih Etmeliyiz ?

Piyasadaki çok sayıda marka, model ve fiyat aralığından dolayı tüketiciler genellikle en iyi seçeneği belirlemekte zorlanıyorlar. Bir su arıtma sebili satın almadan önce su arıtma cihazı tankının yapıldığı malzemeye bakılmalıdır.

Su arıtma cihazı suyu güvenli bir şekilde saklamak için hava geçirmez “paslanmaz çelik tank”a sahip olmalıdır. ters ozmoz teknolojisi ile donatılmış olsa bile, su güvenli bir şekilde depolanmazsa suyun depoda beklediği sürede bakteri üretebilir . plastik maddeden yapılmış su depoları, bakteri üremesini artırmaktadır. Bir su arıtma sebili almadan önce su arıtma sebilinin hava geçirmez paslanmaz çelik tank ile donatılmış olup olmadığını kontrol etmelidir.

Water Grup’un sahip olduğu son teknolojik su arıtma sebilleri ile sizlere sağlıklı paslanmaz çelik tank donanımı sunmaktadır. Cihazlardaki anti-bakteriyel özellikli, çift korumalı paslanmaz çelik tank sizlere güvenli içme suyu rahatlığı verir. İlk koruma; arıtılmış suyu böcek ve yabancı maddelerin istilasına karşı koruyan hava geçirmez sızdırmazlık paslanmaz çelik tank kapağıdır. İkinci koruma, bakteri ve alglerin oluşmasını önleyen ve sonuçta geleneksel plastik tanktan çok daha hijyenik olan paslanmaz çelik tanktır.

Water Grup su arıtma sebillerinin sahip olduğu paslanmaz çelik tank aynı zamanda suyun tazeliğini daha uzun süre taze, canlı ve sağlıklı muhafaza etmektedir. Güvenli suyun adresi Water Grup arıtma sebilleri paslanmaz çelik tankları ile suyunuzu daha güvende tutar.


Arıtılmış Suyun Faydaları

Water Grup Su Arıtma Cihazları sadece suyu temizlemez, aynı zamanda sağlıklı, leziz ve faydalı su elde etmenizi sağlar.

BEBEKLER

BEBEKLER & ÇOCUKLAR

Bebek ve çocuklar için en güvenli su arıtılmış sudur. Yemek yapımında yiyeceklerin taze, lezzetli ve hijyenik olmasını sağlar.

SİNDİRİM

SİNDİRİM DOSTU

Yüksek mineral yapısı ve Alkali Ph seviyesiyle sindirim rahatsızlığı olanlar, böbrek problemleri yaşayanlar için en ideal içme suyu arıtılmış sudur.

DİYET

DİYET

Diyette bol su tüketmek çok önemlidir. Water Grup su arıtma sistemleri Alkali Ph seviyesi ve yumuşaklığıyla şişkinlik yapmadan rahatça içilebilir.

YEMEK

YEMEKLER & İÇECEKLER

İçeceklerinizin ve yiyeceklerinizin doğal, lezzetli ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Ayrıca çaydanlık, ütü vb. eşyalarınızda kireç tortusu oluşturmaz.

SEBZE

MEYVELER & SEBZELER

Sebzelerinizi ve meyvelerinizi klor, kireç ve kimyasal madde içeren şebeke suyuyla yıkamak yerine Water Grup su arıtma sistemleri ile güvenle tüketirsiniz.

BAKIMLI CİLTLER

BAKIMLI CİLTLER

Water Grup su arıtma sistemleri makyaj ve yüz temizliği için doğal çözümdür. Deriyi canlı tutar ve derinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlayarak daha duru temizlik sağlar.

Water Grup Avantajlar

7/24 TEKNİK DESTEK

Gece veya gündüz fark etmez ihtiyaç duyduğunuz anda WATER GRUP yanınızdadır.

DÜZENLİ BAKIM

Filtrelerinizin bakım zamanı gelmeden önce uyarılırsınız ve bakım için bilgilendirilirsiniz.

EN İYİ FİYAT

Lisanslı, sertifikalı parçalar ve yüksek kaliteli filtrelere sahip bir cihaz için en iyi fiyatı veriyoruz.

5 YIL GARANTİ

Tüm WG serisi ürünlerimize 3 yıl garantiye ek olarak 2 yıl (opsiyonel) garanti sunuyoruz.

İŞİMİZ GÜVEN VE KALİTE ÜZERİNE KURULUDUR!

Müşteri memnuniyetinden daha çok önem verdiğimiz hiçbir şey yok! Ürettiğimiz ürünlerin satış öncesinden satış sonrasına kadar takipçisiyiz.

Montaj ve Kurulum Ücreti Yok Montaj ve Kurulum Ücreti Yok

Profesyonel Teknik Servis Profesyonel Teknik Servis

Garantili ve Lisanslı Ürünler Garantili ve Lisanslı Ürünler

24 Saat Servis Hizmeti 24 Saat Servis Hizmeti

HAKKIMIZDA

MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR

AYRICA BEYAZ RENGİDE VAR

Sıkça Sorulan Sorular

Kaç günde kurulum yapılır ?

Marmara bölgesinde kalan şehirler için siparişten sonraki en geç 3 iş günü, Marmara bölgesi dışında kalan şehirler için siparişten sınraki en geç 5 iş günü içinde kurulumunuz Water Grup yetkili teknisyeni tarafından kurulum işlemi tamamlanır.

Filtre değişimi ve genel bakım ne kadar zaman aralığında yapılır ?

Cihazınızın uzun ömürlü olmasını ve arıtılmış suya kesintisiz erişiminizi sağlamak için 5 aşamalı filtreleme sistemimizin ilk 3 filtresini 6 ile 8 ay aralığında değişimini öneriyoruz.
5 filtreli su arıtma sistemimizin geriye kalan 2 filtresinin değişimini ise 1 yıl ile 1,5 yıl aralığında değişimini tavsiye ediyoruz.


SORU SORUN FİYAT TEKLİFİ AL

Bize Ulaşın

Anlık Yazın

Sitede sağ altta bulunan canlı destek bölümünden bize anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın

Whatsapp üzerinden veya sesli arama yolu ile +90 552 325 25 40 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

E-Posta Gönderin

Bize elektronik posta yolu ile ulaşmak için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Bizi Ziyaret Edin

Genel Merkezimizi ve Gösterim Merkezimi haftaiçi: 09-00 ile 18:00 arasında Şirinevler Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. 1.Sok. No:23/B İstanbul adresinde ziyaret edebilirsiniz.