WG-110 ARITMALI SU SEBİLİ

WG-110 arıtmalı su sebilinin sıcak soğuk için 2 musluğu bulunuyor bunun yanında 3.musluk olarak oda sıcaklığında ayarlanmış su veriyor bu sayede arıtmalı sebilinizde kendiniz ayarlama yapmanıza gerek yok.

WG-110,arıtmalı su sebili 5 aşamalı filtre sisteminden oluşur ve her bir aşama suyun temizliğini, mineral aktarımı sağlar önemli bir unsur olan filtre dizilimine uygun olarak sıralanır. Suyun en temiz ve sağlıklı halini sunar.

WG-110 sağlığınızın yanında güvenliğinizi de koruma konusunda çok iyi sıcak su musluğunda bulunan çocuk kilidi ile daha güvenli.

WG-110 SICAK-SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ
WG-110 SICAK-SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ

WG-110 HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

WG-110 ile iş yerleriniz daha şık .


WG-110 arıtmalı sebili daha çok iş yerlerinde rahatça kullanılabilecek bir arıtmalı sebildir. Şık tasarımı ile çalıştığınız ortama güzel görünüm katabilir. Sebil ailesinden olduğu için sadece soğuk değil sıcak suda elde edebileceğiniz bir sebildir. WG-110 arıtmalı sebil genellikle bankalarda, üretim hanelerde, orta ve büyük ölçekli ofis ve benzeri kuruluşlarda kullanılması daha uygundur. Günlük 280 litre su üreten arıtmalı sebil ile gün içinde su sıkıntısı çekmezsiniz ve arıttığı suyun 15 damacanaya denk geldiğini düşündüğümüz zaman, damacana maliyeti ve damacana kirliliğinden kurtulmanın ne kadar sağlıklı olduğunu göz önüne alınca arıtmalı sebilin daha avantajlı olduğunu görürüz.
Yüksek teknolojisiyle sadece su tüketimi yapmanız dışında arıtmalı sebil ile ek bağlantı sistemiyle çay, kahve vb. makinelere bağlayarak her içeceğiniz daha temiz olacak bunun yanında sebze ve meyveleriniz su arıtma sebilinden gelen suyla temizlerseniz yemeğinizi yaparsınız böylece daha sağlıklı ve temiz yemekler yemiş olursunuz. Bunların yanında WG-110 arıtmalı sebilinde sıcak su kilidi ile daha güvenli olursunuz.
Bu arıtmalı sebilin çağına ayak uydurmasıyla dijital ekranı, UV temizleme sistemi akıllı ısı ayarı gibi özellikleriyle gelişmiş bir cihazdır.

WG Serisi® Su Arıtma Aşamaları

Water Grup Su Arıtma Sistemlerinin tüm cihazları ve arıtmalı sebilleri ters osmoz teknolojisi ve 5 aşamalı su arıtma sistemi kullanmaktadır.

SU ARITMA CİHAZI FİLTRELER

WG Serisi® Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır ?

WG-110 arıtmalı su sebili, şebekeden aldığı suyu önce Sediment Filtreden geçer bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma cihazının olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu 301 paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar.

Membran Teknolojilerimiz

LG Chem Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Sistemlerimizde LG Chem tarafından üretilen membran filtreleri talebiniz üzere kullanabilmekteyiz.

Vontron Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Cihazlarımızda ana temizleyici filtre teknolojisi olarak Vontron membran filtre yer almaktadır.

Filtrelerimiz

SEDİMENT FİLTRE

SEDİMENT FİLTRE

Tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri tutar.

GAC KARBON FİLTRE

GAC KARBON FİLTRE

Suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru tutar.

CTO KARBON FİLTRE

CTO KARBON FİLTRE

Suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru tutar.

POST KARBON FİLTRE

POST KARBON FİLTRE

İçme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler.

MEMBRAN FİLTRE

MEMBRAN FİLTRE

Suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların ayrıștırarak sudan atar.

ALKALİ FİLTRE

ALKALİ FİLTRE (opsiyonel)

Suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.

MİNERAL FİLTRE

MİNERAL FİLTRE (opsiyonel)

Arıtılmış suya ek olarak kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek bağışıklık sistemi seviyesini yükseltir.

MİNERAL FİLTRE

SERAMİK FİLTRE

Gözenekleri içinde kaba pisliği tutarak kötü bakterileri filtreleyip yararlı bakterilerin yuvalanmasını sağlar.

Sertifikalarımız

NSF Sertifikası

Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız filtreler ve diğer ekipmanlarımız en saygın referans olarak ; su, gıda, iç mekanlarda hava ve çevre konusunda kabul edilen NSF sertifikasına sahiptir.

ISO Sertifikası

Water Grup su arıtma cihazlarımız; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında ISO 10002:2018 ve ISO 9001:2015 yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

CE Belgesi

Water Grup su arıtma cihazlarımızdaki tüm ekipmanlarımız 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

TSE Belgesi

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.

Teknik Özellikleri

WG-110 SICAK-SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ
WG-110 SICAK-SOĞUK ARITMALI SU SEBİLİ

Detaylı Teknik Özellikleri

Voltaj: 220V-240V
Soğutma: 277 W
Alt Bölme: 5 Aşamalı Arıtma Sistemi
Membran Filtre: 100 GPD, 200 GPD
Membran Filtre Seçenekleri: Vontron, LG Chem
Soğuk Su Tank Kapasitesi: 4,5 Litre
Sıcak Su Tank Kapasitesi: 3,5 Litre
Oda Sıcaklığı Tank Kapasitesi: 6 Litre
Soğutma Kapasitesi: 48,4 Litre / saat
Soğutma Derecesi: +1.5/ 12.5 ° C
Soğutma Gaz: R134
Yalıtım Maddesi: Sert P.U.
Tank Malzemesi: 304 Paslanmaz
Ürün Genişliği: 28 cm
Ürün Derinliği: 42 cm
Ürün Yüksekliği: 110 cm
Ürün Ağırlığı (kg): 18 kg
Pompa: Sessiz, Yüksek Performans
Ürün Renk Seçenekleri: Siyah, Beyaz
Ek Bağlantı: Çay Ocağı, Kahve Makinesi, Diğer
Garanti Süresi: 3 Yıl
Ortalama Kurulum Süresi: 3 İş Günü

DETAYLI BİLGİ ALIN HEMEN SİPARİŞ VER

PA-E TANK

Neden Paslanmaz Çelik Tank Tercih Etmeliyiz ?

Piyasadaki çok sayıda marka, model ve fiyat aralığından dolayı tüketiciler genellikle en iyi seçeneği belirlemekte zorlanıyorlar. Bir su arıtma sebili satın almadan önce su arıtma cihazı tankının yapıldığı malzemeye bakılmalıdır.

Su arıtma cihazı suyu güvenli bir şekilde saklamak için hava geçirmez “paslanmaz çelik tank”a sahip olmalıdır. ters ozmoz teknolojisi ile donatılmış olsa bile, su güvenli bir şekilde depolanmazsa suyun depoda beklediği sürede bakteri üretebilir . plastik maddeden yapılmış su depoları, bakteri üremesini artırmaktadır. Bir su arıtma sebili almadan önce su arıtma sebilinin hava geçirmez paslanmaz çelik tank ile donatılmış olup olmadığını kontrol etmelidir.

Water Grup’un sahip olduğu son teknolojik su arıtma sebilleri ile sizlere sağlıklı paslanmaz çelik tank donanımı sunmaktadır. Cihazlardaki anti-bakteriyel özellikli, çift korumalı paslanmaz çelik tank sizlere güvenli içme suyu rahatlığı verir. İlk koruma; arıtılmış suyu böcek ve yabancı maddelerin istilasına karşı koruyan hava geçirmez sızdırmazlık paslanmaz çelik tank kapağıdır. İkinci koruma, bakteri ve alglerin oluşmasını önleyen ve sonuçta geleneksel plastik tanktan çok daha hijyenik olan paslanmaz çelik tanktır.

Water Grup su arıtma sebillerinin sahip olduğu paslanmaz çelik tank aynı zamanda suyun tazeliğini daha uzun süre taze, canlı ve sağlıklı muhafaza etmektedir. Güvenli suyun adresi Water Grup arıtma sebilleri paslanmaz çelik tankları ile suyunuzu daha güvende tutar.

Arıtılmış Suyun Faydaları

Water Grup Su Arıtma Cihazları sadece suyu temizlemez, aynı zamanda sağlıklı, leziz ve faydalı su elde etmenizi sağlar.

BEBEKLER

BEBEKLER & ÇOCUKLAR

Bebek ve çocuklar için en güvenli su arıtılmış sudur. Yemek yapımında yiyeceklerin taze, lezzetli ve hijyenik olmasını sağlar.

SİNDİRİM

SİNDİRİM DOSTU

Yüksek mineral yapısı ve Alkali Ph seviyesiyle sindirim rahatsızlığı olanlar, böbrek problemleri yaşayanlar için en ideal içme suyu arıtılmış sudur.

DİYET

DİYET

Diyette bol su tüketmek çok önemlidir. Water Grup su arıtma sistemleri Alkali Ph seviyesi ve yumuşaklığıyla şişkinlik yapmadan rahatça içilebilir.

YEMEK

YEMEKLER & İÇECEKLER

İçeceklerinizin ve yiyeceklerinizin doğal, lezzetli ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. Ayrıca çaydanlık, ütü vb. eşyalarınızda kireç tortusu oluşturmaz.

SEBZE

MEYVELER & SEBZELER

Sebzelerinizi ve meyvelerinizi klor, kireç ve kimyasal madde içeren şebeke suyuyla yıkamak yerine Water Grup su arıtma sistemleri ile güvenle tüketirsiniz.

BAKIMLI CİLTLER

BAKIMLI CİLTLER

Water Grup su arıtma sistemleri makyaj ve yüz temizliği için doğal çözümdür. Deriyi canlı tutar ve derinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri sağlayarak daha duru temizlik sağlar.

Water Grup Avantajlar


7/24 TEKNİK DESTEK

Gece veya gündüz fark etmez ihtiyaç duyduğunuz anda WATER GRUP yanınızdadır.

DÜZENLİ BAKIM

Filtrelerinizin bakım zamanı gelmeden önce uyarılırsınız ve bakım için bilgilendirilirsiniz.

EN İYİ FİYAT

Lisanslı, sertifikalı parçalar ve yüksek kaliteli filtrelere sahip bir cihaz için en iyi fiyatı veriyoruz.

5 YIL GARANTİ

Tüm WG serisi ürünlerimize 3 yıl garantiye ek olarak 2 yıl (opsiyonel) garanti sunuyoruz.