TEKLİF TALEBİ OLUŞTURUN

Water Grup Su Arıtma Sistemleri'nin ürünleri hakkında bilgi ve diğer talepleriniz için formu doldurabilirsiniz.

BİZ WATER GRUP SU ARITMA SİSTEMLERİYİZ

Water Grup Farkları

EN HIZLI MÜDAHALE SÜRESİ

81 ilde bulunan teknik destek ağı sayesinde bize her zaman ulaşabilirsiniz. Water Grup Su Arıtma Sistemleri sizi asla mağdur bırakmaz. Her zaman yanınızdayız.

EN YAYGIN TEKNİK HİZMET AĞI

Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz ve teknik servislerimizle ülke çapında sağlıklı suyu vermek için bir ağ oluşturan Water Grup, size de sağlıklı suyu vermeyi hedefliyor.

EN GELİŞMİŞ FİLTRE TEKNOLOJİSİ

Arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını kurulum zamanında yapılan su değeri tespitiyle teknik servisimiz ağına alınıp değişim zamanlarında sizinle randevu oluşturulup değişim yapılıyor.

EN KALİTELİ PARÇA KULLANIMI

Arıtma cihazlarının üretiminde 1.kalite mal kullanılarak ömrünüz boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz . Böylece bir daha sağlıksız suya maruz kalmayacaksınız.

Sertifikalarımız

NSF Sertifikası

Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız filtreler ve diğer ekipmanlarımız en saygın referans olarak ; su, gıda, iç mekanlarda hava ve çevre konusunda kabul edilen NSF sertifikasına sahiptir.

ISO Sertifikası

Water Grup su arıtma cihazlarımız; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında ISO 10002:2018 ve ISO 9001:2015 yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

CE Belgesi

Water Grup su arıtma cihazlarımızdaki tüm ekipmanlarımız 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

TSE Belgesi

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişin durumunu nasıl öğrenebilirim?

İş birliği içinde olduğumuz MNG Kargo sistemi içinde size verilen takip numarasıyla arıtma cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Filtre değişim zamanını nasıl takip edebilirim ?

Filtre değişim zamanlarında Water Grup yetkili teknisyenimiz değişim zamanından 1 hafta önce arayarak randevu oluşturur.

Kaç günde kurulum yapılır ?

Arıtma cihazınız İstanbul içinde kurulum yapılacaksa siparişten 1 gün sonra, İstanbul dışına ise siparişten 3 gün sonra kurulum yapılır.

Montaj sırasında tezgahım zarar görür mü ?

Hayır, arıtma cihazınızı en özenli şekilde ve en dikkatli şekilde kurulumu yapılır. Bir kalemin yarıçapı büyüklüğünde (12mm) bir delik açılır. Dilerseniz arıtma cihazını çıkarttıktan sonra bir tıpa yardımı ile deliği kapatabilirsiniz.

Taşınma sırasında arıtma cihazı da taşınabilir mi ?

Evet, arıtma cihazınızı kolaylıkla sökebilir ve kolaylıkla kurabilirsiniz.

Elektrik kesildiği zaman su arıtma sistemi devre dışı kalır mı?

Hayır, elektrik kesildiği zaman pompasız arıtma cihazınız çalışmaya devam eder.

Su arıtma cihazı ile arıtılan suyu nerelerde kullanabilirim ?

Arıtma suyunuzla; sebze ve meyvelerinizi yıkayabilir, yemek için kullanabilir ya da çay ve kahvenizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı arıtma cihazları var neden Water Grup markasını seçmeliyim ?

Arıtma cihazlarının fiyatı belirlenmesi her ürün gibi üretim maliyeti , personel maliyeti , malzeme tedariği ve benzeri tüm giderlerin hesaplanması ile belirlenmektedir . Bir ürün satın alımı yapılırken ürünün kalitesinin yanı sıra satın alma sonrasında ihtiyaç duyacağı hizmetlerinde kaliteli , sürdürülebilir ve hızlı olması çok önemlidir. Burada biz Water Grup olarak müşterilerimize her zaman sağlıklı ve güvenilir ürünler sunarız . Bundan dolayı en kaliteli malzeme, en donanımlı personel ve eksiksiz üretim önceliğimizdir.

7/24 kesintisiz hizmet ve destek alabilir miyim ?

Water Grup arıtma cihazları teknik servis ve müşteri hizmetlerimize her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Water Grup hangi hizmetleri sunar ?

Arıtma cihazı almaya karar verdikten sonra bizimle iletişime geçmeniz halinde size en uygun olan arıtma cihazını sunarız . Ardından almak istediğiniz arıtma cihazını 1-3 gün içinde tüm Türkiye de kurulum yapabiliriz . Kurulumun ardından 5 yıllık garanti zamanı belirliyoruz sonrasında bakım zamanları olsun filtre değişim zamanları olsun Water Grup Su arıtma cihazları markası olarak bizzat ilgileniyoruz.

Water Grup Su Arıtma Cihazları olarak arıtma cihazlarımızda , arıtmalı sebillerde en sağlıklı en temiz ve en lezzetli suyu size ve sevdiklerinize sunmak için buradayız. Neden Arıtma Suyu İçmeliyiz :...Su içmek, yaşamın devam etmesi için son derece önemlidir peki arıtma cihazlarının ve arıtmalı sebillerin bundaki faktörleri nelerdir kaliteli bir yaşam için temiz, sağlıklı ve lezzetli su içmek çok önemlidir bu kalitede ki suyu ise arıtma cihazları ve sebiller ile elde edebilirsiniz. Dengeli bir hayat sürmek için arıtma suyunun yanında günlük alınması gereken su miktarı belirlenmeli ve buna uyulmalıdır. İçme suyu olarak genellikle şişe ve damacana sular tercih edilse de bu durum uzun vadeli düşünüldüğünde çok da ekonomik sayılmaz. Bunun durumun giderilmesi için arıtmalı sebil çeşitleri içinde bulunan damacanasız sebillerden edinerek suyunuzu en kaliteli şekilde edinip bunun yanında damacana sorunsalından kurtulabilirsiniz sebiller dışında ev içinde yine arıtma cihazları damacana sorunundan kurtulma aracı olarak görülür arıtma cihazınız musluğa bağlı olduğundan dolayı Water Grup arıtma cihazları ve arıtmalı sebilleri tam size göre sağlıklı hayat sağlıklı su ile başlar.
Neden Su Arıtma Cihazı veya Arıtmalı Sebil Kullanmalıyım?
Hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde kaliteli içme suyu elde etmek istiyorsanız, çareyi su arıtma cihazlarında ve su sebillerinde bulabilirsiniz. Arıtılmamış, filtrelenmemiş su içmek, çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verebileceği için her zaman temiz su içmeye özen göstermeniz, hayati öneme sahiptir. Su arıtma cihazları ve su arıtma sebilleri insan vücudunun sudan alması gereken minerallerin suda kalmasını sağlar ve bu sebeple son derece sağlıklıdır. Musluktan su içtiğinizde ağzınızda kötü bir tat kalıyorsa bu, suyun içinde atık ve zararlı maddelerin bulunduğu anlamına gelir. Su arıtma cihazı ve arıtmalı sebiller, aynı zamanda şebeke suyunda bulunan zararlı maddelerin ayrıştırılması için de gereklidir. Şebeke suyunda bulunan civa, arsenik, nitrit gibi kimyasal maddeleri, su arıtma cihazları ile ayrıştırabilir, tatlı ve sağlıklı içme suyu elde edebilirsiniz .
Arıtma cihazı ve Arıtmalı su sebili nasıl çalışır?
Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazı, şebekeden aldığı kirli suyu önce Sediment Filtreden geçirir. Bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler, ilk aşama tamamlanmış olur. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma sebilinin olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar. Bu yol kirli suyun arıtılma yoludur. Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazındaki 5 filtre sayesinde her aşamadan geçmesini sağlar.
Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazı, şebekeden aldığı kirli suyu önce Sediment Filtreden geçirir. Bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler, ilk aşama tamamlanmış olur. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma sebilinin olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar. Bu yol kirli suyun arıtılma yoludur. Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazındaki 5 filtre sayesinde her aşamadan geçmesini sağlar.
Neden Water Grup Su Arıtma Sistemleri?
Günümüzde bir çok etkenle birlikte sanayileşme, plastik kullanımı, yapay kaynak kirliliği başta olmak üzere su kaynaklarımız farklı nedenlere bağlı olarak kirlenmektedir. Bu kirli sular içme suyu kaynağı olarak kullanılmakta ve bu yolla mutfağımız gelmekte tek mutfak değil bu sular damacanaların içine de konulmaktadır. Su yaşamımızı sürdürmek için gerekli en saf kaynak olmalıdır bu saf suya erişme yolunda biz Water Grup su arıtma sistemleri olarak kendimize biçtiğimiz en büyük görevdir bundan dolayıdır ki Su arıtma cihazı firması olarak en kaliteli arıtma cihazlarımız ve arıtma sebillerimiz ile müşterilerimize sağlıklı su içme seçenekleri sunmaktayız.
Kirlenen suyu en iyi hale getirmede arıtma cihazlarımızın ve su sebillerimizin en yüksek perfonması gösterdiğinden emin olarak ürünlerimizi hizmete sunarız su arıtımı alanında profesyonel hizmet sunan firmaların su arıtma cihazlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Uzun yıllardan beri Water Grup Su Arıtma markası ile hizmet sunan firmamız ev ve ofislerinize sağlığı getiren ve sizleri hem lezzetli hem de arıtılmış içme suları ile tanıştıran profesyonel bir satış ve servis firması olarak faaliyet göstermektedir.
Gerek evsel gerek ofis gerekse endüstriyel su arıtma sistemleri için servis desteği sunan Water Grup, yıllık sözleşme ile periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca yıllık sözleşmeler kapsamında su analizi hizmeti de sunulmaktadır. Analiz sonuçlarına göre su kalitesini iyileştirici uygulamalar ve cihazlardaki gerekli parça değişikliklerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.
Uzun yıllardan beri su arıtma alanında kaliteli hizmet sunan Water Grup su arıtma Sistemleri bu alanda ülke genelinde hizmet sunan lider bir su arıtma cihazı firmasıdır. Gerek referanslarımız ve gerekse hizmet kalitemiz olarak bu alanda meydana getirdiğimiz fark sayesinde Türkiye genelinde Water Grup Su Arıtma Sistemleri olarak hizmetinizdeyiz. Sonuçta sağlıklı hayat sağlıklı su ile başlar peki nerelerde yetkili servisimiz var
Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazı, şebekeden aldığı kirli suyu önce Sediment Filtreden geçirir. Bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler, ilk aşama tamamlanmış olur. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma sebilinin olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar. Bu yol kirli suyun arıtılma yoludur. Arıtmalı su sebili ve su arıtma cihazındaki 5 filtre sayesinde her aşamadan geçmesini sağlar.
Neden Water Grup Su Arıtma Sistemleri?
Günümüzde artan sanayileşme başta olmak üzere yer altı suları farklı nedenlere bağlı olarak kirlenmektedir. Bu kirli sular bir şekilde mutfaklarımıza kadar gelmekte ve sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Su hayatın devamlılığı için en önemli unsur olup suyun iktisatlı kullanılması çok önem arz etmektedir. Su arıtma cihazı firması olarak en kaliteli cihazlarımız ile müşterilerimize sağlıklı su içme seçenekleri sunmaktayız.
Su arıtımı alanında profesyonel hizmet sunan firmaların su arıtma cihazlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Uzun yıllardan beri Water Grup Su Arıtma markası ile hizmet sunan firmamız ev ve ofislerinize sağlığı getiren ve sizleri hem lezzetli hem de arıtılmış içme suları ile tanıştıran profesyonel bir satış ve servis firması olarak faaliyet göstermektedir.
Gerek evsel gerek ofis gerekse endüstriyel su arıtma sistemleri için servis desteği sunan Water Grup, yıllık sözleşme ile periyodik bakım hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca yıllık sözleşmeler kapsamında su analizi hizmeti de sunulmaktadır. Analiz sonuçlarına göre su kalitesini iyileştirici uygulamalar ve cihazlardaki gerekli parça değişikliklerini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.
Uzun yıllardan beri su arıtma alanında kaliteli hizmet sunan Water Grup su arıtma Sistemleri bu alanda ülke genelinde hizmet sunan lider bir su arıtma cihazı firmasıdır. Gerek referanslarımız ve gerekse hizmet kalitemiz olarak bu alanda meydana getirdiğimiz fark sayesinde Türkiye genelinde 81 il ve 922 ilçede Water Grup Su Arıtma Sistemleri olarak hizmetinizdeyiz.
Doğal su kaynaklarının çevre kirliliği nedeni ile biraz daha kirlenmesi, Water Grup su arıtma cihazlarının önemini arttırmaktadır. Endüstriyel anlamda deniz suyu arıtma veya tuzlu su arıtma sistemlerinin geliştirilmesi alanında sunduğumuz yenilikçi ve profesyonel çözümlerle endüstride ihtiyaç duyulan tüm su ihtiyaçları için özel sistemler tasarlıyoruz. Ürünlerimizi İstanbul Şirinevler'de bulunan showroomumuzda görebilir, ürünler hakkında detaylı bilgileri doğrudan öğrenebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz arıtma sisteminin genel hatlarını teknik ekibimizle birlikte belirleyebilirsiniz. Adana Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Adıyaman Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Afyonkarahisar Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Ağrı Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Amasya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Ankara Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Antalya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Artvin Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Aydın Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Balıkesir Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bilecik Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bingöl Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bitlis Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bolu Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Burdur Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bursa Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Çanakkale Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Çankırı Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Çorum Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Denizli Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Diyarbakır Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Edirne Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Elazığ Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Erzincan Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Erzurum Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Eskişehir Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Gaziantep Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Giresun Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Gümüşhane Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Hakkâri Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Hatay Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Isparta Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti İçel (Mersin) Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti İstanbul Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti İzmir Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kars Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kastamonu Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kayseri Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kırklareli Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kırşehir Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kocaeli Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Konya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kütahya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Malatya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Manisa Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kahramanmaraş Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Mardin Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Muğla Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Muş Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Nevşehir Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Niğde Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Ordu Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Rize Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Sakarya Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Samsun Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Siirt Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Sinop Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Sivas Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Tekirdağ Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Tokat Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Trabzon Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Tunceli Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Şanlıurfa Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Uşak Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Van Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Yozgat Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Zonguldak Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Aksaray Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bayburt Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Karaman Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kırıkkale Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Batman Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Şırnak Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Bartın Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Ardahan Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Iğdır Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Yalova Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Karabük Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Kilis Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti Osmaniye Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti, Düzce Water Grup su arıtma sistemleri hizmeti
Doğal su kaynaklarının çevre kirliliği nedeni ile biraz daha kirlenmesi, Water Grup su arıtma cihazlarının önemini arttırmaktadır. Endüstriyel anlamda deniz suyu arıtma veya tuzlu su arıtma sistemlerinin geliştirilmesi alanında sunduğumuz yenilikçi ve profesyonel çözümlerle endüstride ihtiyaç duyulan tüm su ihtiyaçları için özel sistemler tasarlıyoruz.
Ürünlerimizi İstanbul Şirinevler'de bulunan showroomumuzda görebilir, ürünler hakkında detaylı bilgileri doğrudan öğrenebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz arıtma sisteminin genel hatlarını teknik ekibimizle birlikte belirleyebilirsiniz.