İŞLETME SAHİBİ MİSİNİZ ?

ARITILMIŞ SUYA KİRALAMA MODELİYLE KAVUŞUN!

Kiralama modeli ile ofis, okul, yurt, yemekhane gibi su ihtiyacının fazla olduğu büyük işletmelerde, satın alma gerektirmeden rahatlıkla içilebilir su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

KİRALAMA MODELİ

Water Grup Su Arıtma Sistemleri Kiralama Modeli sayesinde belirli periyotlarda cihazınızın bakımı, temizliği ve filtre değişimi tamamen ücretsiz olarak yapılır. Böylece damacananın beraberinde getirdiği maliyet ve çevre kirliği sorunundan kurtulmuş olursunuz. Kiralama modelimizle tanışmak için bizimle iletişime geçerek arıtılmış sağlıklı suya ulaşmanın keyfini çıkarın.

KİRALAMA HAKKINDA BİLGİ ALIN

Arıtmalı Sebil Modellerimiz

İşyerinizde veya büyük ölçekli su arıtma cihazları ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

OFİSLERİN VAZGEÇİLMEZİ

WG-110 ARITMA SU SEBİLİ

YÜKSEK ARITMA KAPASİTESİ

75 GPD Membran kullanılan WG-110 serisi arıtmalı su sebillerinde 24 saatte 280 Lt içilebilir su elde edersiniz.

MAKSİMUM GÜVENLİK

WG-110 arıtmalı su sebili,akıllı ısı ayarı özelliğiyle rahatlık sağlarken; UV temizleme sistemi ile suyunuzu mikroplara karşı güvende tutar.

ÜRÜNÜ İNCELE TEKLİF ALIN

Neden İşletmelerde Arıtmalı Sebil Kullanılmalıdır ?

BLOG YAZISINI OKU

İŞLETMELERİN %70'İ NEDEN WATER GRUP'U TERCİH EDİYOR ?

Kurumsal firmaların %70’nin de tercih ettiği Water Grup su arıtma sistemlerine Türkiye'nin hangi bölgesinde iseniz rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Water Grup yaygın hizmeti, ürün kalitesi ve aldığı NSF, ISO, CE ve TSE sertifikaları ile farkını göstermektedir. Bunların yanında Water Grup çağına ayak uydurup arıtma cihazlarını son teknoloji ile donatır. Ve Water Grup’un bütün ürünleri yerli üretimdir. Periyodik olarak laboratuvarlarda suyunu test ettirerek müşterilerine kaliteli bir hizmet verir. Water Grup ve Kurumsal Firmalar Yazımızı Okuyabilirsiniz...

DETAYLI BİLGİ ALIN

TÜM TÜRKİYE'YE SERVİS AĞI

Water Grup Su Arıtma Cihazlarına Türkiye'nin hangi bölgesinde yaşıyorsanız ulaşabilirsiniz. Çünkü Water Grup'un yaygın hizmet ağı hem ürünlerin ulaşımında hem teknik serviste size yardımcı olacaktır. Üstelik en kısa sürede.

ÜLKEMİZİN

81 İLİNDE

922 İLÇESİNDE

HİZMETİNİZDEYİZ

Water Grup Farkları

EN HIZLI MÜDAHALE SÜRESİ

81 ilde bulunan teknik destek ağı sayesinde bize her zaman ulaşabilirsiniz Water Grup Su Arıtma Sistemleri sizi mağdur bırakmaz. Her zaman yanınızdayız.

EN YAYGIN TEKNİK HİZMET AĞI

Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz ve teknik servislerimizle ülke çapında sağlıklı suyu vermek için bir ağ oluşturan Water Grup size de sağlıklı suyu vermeyi hedefliyor.

EN GELİŞMİŞ FİLTRE TEKNOLOJİSİ

Arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını kurulum zamanında yapılan su değeri tespitiyle teknik servisimiz ağına alınıp değişim zamanlarında sizinle randevu oluşturulup değişim yapılıyor.

EN KALİTELİ PARÇA KULLANIMI

Arıtma cihazlarının üretiminde 1.kalite mal kullanılarak ömrünüz boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz . Böylece bir daha sağlıksız suya maruz kalmayacaksınız.

WG Serisi® Arıtma Sistemi

Water Grup Su Arıtma Sistemlerinin tüm cihazları ve arıtmalı sebilleri ters osmoz teknolojisi ve 5 aşamalı su arıtma sistemi kullanmaktadır.

WG SERİSİ SU ARITMA AŞAMALARI

WG Serisi® Arıtma Sistemi Nasıl Çalışır ?

Su Arıtma Cihazı ve Arıtmalı Su Sebili, şebekeden aldığı suyu önce Sediment Filtreden geçer bu sırada tortu, pas, çamur, asbest gibi kaba partikülleri temizler. Sonrasında Gac Karbon filtreye geldiğinde suda ki kötü koku ve tada sebep olan kimyasal maddeleri ve kloru filtreler. WG serisi su arıtma cihazının olmazsa olmazı olan CTO Karbon Filtre ile suyu berrak ve yumușak hale getirir. Sıra Membran Filtreye geldiğinde suda çözülmüș tuzların %90’dan fazlasını, zararlı iyonlar ve mikro organizmaların tamamını ayrıștırarak atık sudan atılmasını sağlar ve temiz suyu 301 paslanmaz çelik tanka aktarır. Son aşama olan Post Karbon Filtre ile birlikte içme suyunda bulunması gereken mineralleri suya geri kazandırır, suyun tadını düzenler ve içilmeye hazırlar.

Membran Teknolojilerimiz

LG Chem Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Sistemlerimizde LG Chem tarafından üretilen membran filtreleri talebiniz üzerine kullanabilmekteyiz.

Vontron Membran Teknolojisi

WG Serisi® Su Arıtma Cihazlarımızda ana temizleyici filtre teknolojisi olarak Vontron membran filtre yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

KİRALAMA YÖNTEMİ NEDİR?

Kiralama yöntemi arıtmalı sebiller ve arıtma cihazlarının alımı yöntemiyle ilgili bir konudur. Sağlıklı su ihtiyacını karşılamak için arıtma sistemi tercih ettiğiniz zaman bunu satın alırsınız veya bu cihazı kiralarsınız satın alımı zaten bilinen bir konu kredi kartı, havale, EFT veya peşin olarak arıtma sisteminin ücretini tamamen ve taksitlendirerek ödersiniz. Kiralamada ise aylık sistem göz önüne alınarak ücretlendirme yapılır.

KİRALAMA YÖNTEMİNİN AVANTAJLARI

Kurumsal firmaları göz önüne alırsak birden fazla arıtmalı su sebili kullanmaları gerek ve bunların direk satın alımı maliyet açısından fazla olacaktır bunun yerine kiralama yöntemine başvurulursa bu cihazların kiralık fiyatları daha tasarruflu olacaktır. Bunun yanında Water Grup sunduğu avantajlarda var bunlar ise; Arıtmalı su sebillerinizin bakımı, filtre değişimi ve teknik sebil ayarlamaları tamamen ücretsizdir kısacası siz arıtmalı sebillerini siparişinizden sonrasında Water Grup ilgileniyor.

KİMLER KİRALAMA MODELİNİ KULLANMALI?

Kiralama yöntemini arıtmalı sistem kurma kararını aldıktan sonra ne kadar arıtma cihazı veya arıtmalı su sebili alacağınıza bakmalısınız birden fazla alım ise çoğunlukla ortak kullanım alanlarında görülür. Bunların dışında kurumsal firmalar kiralama yöntemine önem vermelidir. Kurumsal alanlar şirket tüzel kişilikleri kurumsal içine girer buralarda sağlıklı su ihtiyacını arıtmalı su sebilleri ile sağlanabilir bunun için ise birden fazla arıtmalı su sebili gereklidir. Kurumsal alanlarda kalabalık olduğu için gerekli kiralama modelini gerekli kılıyor.

WATER GRUP SU ARITMA SİSTEMLERİ KİMDİR?

Water Grup arıtma sistemlerinde uzunca tecrübesi bulunan, su arıtma konusunda lider markalardan biridir. Ürettiği cihazlar, müşteri ile olan ilişkileri , güvenli çalışma stratejisi ve güler yüzlü çalışanları ile evlere, iş yerlerine, kurumsal firmalara ,okullara ve daha bir çok yere sağlıklı ve temiz su verme hizmetinde bulundu. Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam eden Water Grup sağlığınızı her yerde korumayı vadediyor.

WATER GRUP CİHAZLARI NASIL ÜRETİLİYOR?

Water Grup arıtma cihazlarını, arıtmalı sebilleri, filtreleri, tankları, muslukları kısacası Water Grup’tan alacağınız her şey 1. Kalite parçalar ile üretilmiştir plastik kullanımını her zaman en az indirgemiş ve doğaya zarar vermemek için bütün kalite kontrollerini yapmaktadır. Bunlarla birlikte arıtma sistemini kullanacak müşterinin en iyi şekilde hizmet alması için cihazları her zaman şık ve ergonomik tasarlanmıştır.

WATER GRUP'UN KURUMSAL FİRMALARLA İLİŞKİSİ NASIL?

Water Grup herkesin ihtiyacını karşılamak adına birçok model sunmuştur ve bununla birlikte kurumsal alanlarda ki ihtiyaçları en güvenli şekilde karşılar. Web sitesinde de bulunan referanslarla hangi kurumsal alanlarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Türkiye’nin kurumsal alanda %70’ine hizmet vermekle beraber aramızdaki güzel ilişkiler sayesinde uzun yıllar çalışmaktadırlar. Kurumsal firmaların bize duyduğu güven ve sağladığı istihdam ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

ARITMALI SU SEBİLİ AİLESİ

Sebil ailesi geniş bir yelpazedir bundan dolayı birçok sebil çeşidi bulunmaktadır. Arıtmalı Su Sebilleri genellikle uzun olup önünde musluklar olan çeşidine göre tek musluklu, çift musluklu, sonrasında sadece soğuk, sıcaklı soğuklu ve sıcak-oda sıcaklığı-soğuk su veren arıtmalı sebiller bulunmaktadır. Ve yine sebilleri birbirinden ayıran diğer bir özellik damacanalı ve damacanasız olması gibi seçenekleri bulunmaktadır.

ARITMALI SU SEBİLİ KİRALANMALI MI?

Kurumsal firmaların daha tercih ettiği bir yöntem olan kiralama modeli ihtiyaç olma sebebi ise birden fazla arıtmalı su sebili isteğidir. Kurumsal olarak çalıştığınızda bir çok bayiniz bulunmaktadır bunlar için de arıtmalı sebil almayı düşünürseniz arıtmalı su sebili kiralamalısınız.

ARITMALI SU SEBİLİ NEDEN KULLANMALI?

Arıtmalı sebil kullanımı insan fazlalığının olduğu yerlerde daha fazla talep edilmekte ve bunun sebebi ise kalabalık alanlarda sağlıklı su ihtiyacı daha fazladır ve günlük su arıtma kapasitesinin yüksek olması sayesinde susuz kalma ihtimaliniz yok. Ve arıtmalı su sebillerinin şık tasarımları bulunduğunuz yere görsellik katar.

ARITMALI SU SEBİLİ NEDEN KULLANMALI?

Arıtmalı sebil kullanımı insan fazlalığının olduğu yerlerde daha fazla talep edilmekte ve bunun sebebi ise kalabalık alanlarda sağlıklı su ihtiyacı daha fazladır ve günlük su arıtma kapasitesinin yüksek olması sayesinde susuz kalma ihtimaliniz yok. Ve arıtmalı su sebillerinin şık tasarımları bulunduğunuz yere görsellik katar.

DAMACANASIZ SEBİL VE FAYDALARI NELERDİR?

Damacanasız sebiller bulunduğunuz yerdeki su kaynağı ile bağlantı kurar böylece ek bir malzemeye gerek kalmadan sağlıklı su ihtiyacını karşılarsınız. Musluk kombinasyonu daha fazla olur. Günlük arıttığı suyla su faturanıza katkı sağlar. Arıtmalı su sebil de bulunan paslanmaz çelik tankla suyunuz güvenilir bir şekilde saklanır. Böylece suyunuz her zaman sağlıklı ve temiz kalır.

DAMACANALI VE DAMACANASIZ SEBİL FARKI

Arıtmalı su sebili ile damacanalı su sebilinin farkları içinde damacana faktörü büyüktür. Damacana faktörü yüzünden ilk adımda maliyet geliyor. sonrasında bulunduğu yere görüntü bozukluğu getirir. Suyunuzu kullanmadığınızda damacanada kalan su plastik yüzünden zarar görür. Arıtmalı su sebilinde ise paslanmaz çelik tankı sayesinde suyunuzu güvenli bir şekilde saklanır. Arıtmalı su sebili sayesinde suyunuzun bitmesine karşı endişeleriniz olmayacaktır damacanalı olur ise sürekli su takip yapmak zorunda kalacaksınız.

Sertifikalarımız

NSF Sertifikası

Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız filtreler ve diğer ekipmanlarımız en saygın referans olarak ; su, gıda, iç mekanlarda hava ve çevre konusunda kabul edilen NSF sertifikasına sahiptir.

ISO Sertifikası

Water Grup su arıtma cihazlarımız; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında ISO 10002:2018 ve ISO 9001:2015 yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

CE Belgesi

Water Grup su arıtma cihazlarımızdaki tüm ekipmanlarımız 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

TSE Belgesi

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.