Hakkımızda

Hakkımızda

Water Grup 2000 yılında İstanbul'da küçük bir dükkanda doğup sonrasında gösterdiği azim, insanlara sağladığı yarar; güven, samimiyete dayalı hizmeti ve oluşturduğu marka adıyla 20 yıl sonra 81 il 913 ilçeye hizmet verir hale geldi.
Su arıtma sektöründe hizmet veren üretici firma konumunda bulunan Water Grup Kurumsal firmaların %70‘ine hizmet veren öncü markalardan biridir.
Misyonumuz ve vizyonumuz Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ederek en iyi hizmeti vermek için doğaya en az zararla çok hizmet vermek dünyadaki tüm canlılar için çok önemli olan suyu en sağlıklı ve en temiz şekilde canlılara sunmaktır.
20 yıldır işten çok görev bildiğimiz temiz suyu sunma konusunda yükselerek devam ediyoruz.

Water Grup Farkları

EN HIZLI MÜDAHALE SÜRESİ

81 ilde bulunan teknik destek ağımız sayesinde bize her zaman ulaşabilirsiniz Water Grup Su Arıtma Sistemleri sizi mağdur bırakmaz. Her zaman yanınızdayız.

EN YAYGIN TEKNİK HİZMET AĞI

Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz ve teknik servislerimizle ülke çapında sağlıklı suyu vermek için bir ağ oluşturan Water Grup size de sağlıklı suyu vermeyi hedefliyor.

EN GELİŞMİŞ FİLTRE TEKNOLOJİSİ

Arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını kurulum zamanında yapılan su değeri tespitiyle teknik servisimiz ağına alınıp değişim zamanlarında sizinle randevu oluşturulup değişim yapılıyor.

EN KALİTELİ PARÇA KULLANIMI

Arıtma cihazlarının üretiminde 1.kalite mal kullanılarak ömrünüz boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz . Böylece bir daha sağlıksız suya maruz kalmayacaksınız.

GÜZEL MEMNUNİYET

Türkiye pazarında %70 oranında kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz ve bunun yanında 81 ile birçok eve dokunduk bunlar sürekli halde devam etmektedir, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler her zaman büyümemiz sağlamaktadır.

GÜLER YÜZLÜ EKİP

Satış danışmanlarımız, teknik servisimiz, bayi yöneticilerimiz ve sizle ilgilenen bütün Water Grup ailesi sizinle en iyi şekilde ilgilenir ve sizi mutlu etmek için her şeyi yapar.

ÇÖZÜM ODAKLI

Water Grup ailesi herhangi bir isteğiniz veya sorununuz olduğunda size en hızlı ve en uygun çözüm yolunu bularak düşünmenize izin vermeden olayı çözümler.

HIZLI ULAŞIM

Arıtma cihazınızın veya arıtmalı sebilinizin siparişini verdikten sonra aksatma yapılmadan ulaşım yerine hasar almadan ve hızlı şekilde gönderimi yapıldıktan sonra aynı şekilde kurulumu da yapılır.

Sertifikalarımız

NSF SERTİFİKASI

Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız filtreler ve diğer ekipmanlarımız en saygın referans olarak ; su, gıda, iç mekanlarda hava ve çevre konusunda kabul edilen NSF sertifikasına sahiptir.

ISO Sertifikası

Water Grup su arıtma cihazlarımız; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında ISO 10002:2018 ve ISO 9001:2015 yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

CE Belgesi

Water Grup su arıtma cihazlarımızdaki tüm ekipmanlarımız 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

TSE Belgesi

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.

REFERANSLARIMIZ

Sizce kurumsal firmaların %70'ine yakını neden Water Grup Su Arıtmayı tercih ediyor ?