HAKKIMIZDA

2000 yılından bu yana, sektörde var olduğumuz ilk günden itibaren güven ve samimiyete dayalı hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, sağlam adımlarla günümüze kadar istikrarlı büyümesini sürdürmüştür. Su arıtma cihazlarında yıllar boyunca oluşan tecrübe, altyapı ve bilgi birikimi ile artık daha kurumsal büyümek isteyen firmamız 2014 yılından bu yana, adını uzun yıllardır beraber çalışan ekibimizden alan Water Grup markasıyla devam etme kararı almıştır. Water Grup yeni ve köklü bir markadır. Bugün de geçmişte olduğu gibi istikrarlı büyümesiyle her geçen gün müşteri kitlesini daha da genişleten firmamız, sağlığımızın ve yaşamımızın kaynağı olan doğal suyu evlerinizin içine getirerek size doğrudan sunmanın ayrıcalıklı yollarını arayarak hizmetinize sunmayı amaçlar.

sep-icon İŞİMİZ GÜVEN VE KALİTE ÜZERİNE KURULUDUR!

Müşteri memnuniyetinden daha çok önem verdiğimiz hiçbir şey yok! Ürettiğimiz ürünlerin satış öncesinden satış sonrasına kadar takipçisiyiz.

Montaj ve Kurulum Ücreti Yok Montaj ve Kurulum Ücreti Yok

Profesyonel Teknik Servis Profesyonel Teknik Servis

Garantili ve Lisanslı Ürünler Garantili ve Lisanslı Ürünler

24 Saat Servis Hizmeti 24 Saat Servis Hizmeti

sep-icon MÜŞTERİLERİMİZDEN YORUMLAR

REFERANSLARIMIZ

Bize Ulaşın

Anlık Yazın

Sitede sağ altta bulunan canlı destek bölümünden bize anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın

Whatsapp üzerinden veya sesli arama yolu ile +90 552 325 25 40 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

E-Posta Gönderin

Bize elektronik posta yolu ile ulaşmak için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Bizi Ziyaret Edin

Genel Merkezimizi ve Gösterim Merkezimi haftaiçi: 09-00 ile 18:00 arasında Şirinevler Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. 1.Sok. No:23/B İstanbul adresinde ziyaret edebilirsiniz.