Arıtmalı Su Sebilleri

Water Grup Farkları

EN HIZLI MÜDAHALE SÜRESİ

81 ilde bulunan teknik destek ağı sayesinde bize her zaman ulaşabilirsiniz, Water Grup Su Arıtma Sistemleri sizi mağdur bırakmaz. Her zaman yanınızdayız.

EN YAYGIN TEKNİK HİZMET AĞI

Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz ve teknik servislerimizle ülke çapında sağlıklı suyu vermek için bir ağ oluşturan Water Grup, size de sağlıklı suyu vermeyi hedefliyor.

EN GELİŞMİŞ FİLTRE TEKNOLOJİSİ

Arıtma cihazınızın filtre değişim zamanlarını kurulum zamanında yapılan su değeri tespitiyle teknik servisimiz ağına alınıp değişim zamanlarında sizinle randevu oluşturulup değişim yapılıyor.

EN KALİTELİ PARÇA KULLANIMI

Arıtma cihazlarının üretiminde 1.kalite mal kullanılarak ömrünüz boyunca yanınızda olmayı hedefliyoruz . Böylece bir daha sağlıksız suya maruz kalmayacaksınız.

Sertifikalarımız

NSF Sertifikası

Su arıtma cihazlarımızda kullandığımız filtreler ve diğer ekipmanlarımız en saygın referans olarak ; su, gıda, iç mekanlarda hava ve çevre konusunda kabul edilen NSF sertifikasına sahiptir.

ISO Sertifikası

Water Grup su arıtma cihazlarımız; üretimi, satışı ve teknik destek servis hizmetleri kapsamında ISO 10002:2018 ve ISO 9001:2015 yeterlilik ve kalite belgelerine sahiptir.

CE Belgesi

Water Grup su arıtma cihazlarımızdaki tüm ekipmanlarımız 4703 sayılı 'Ürüne İlişkin Teknik Mevzuatın Hazırlanması ve Uygulanmasına Dair Kanun' kapsamında CE sertifikasına sahiptir.

TSE Belgesi

Water Grup olarak vermiş olduğumuz teknik servis ve bakım hizmetleri çerçevesinde TS 12843 (24.04.2007) su arıtma cihaz ve sistemleri için yeterlilik belgesine sahiptir.

Bilgilendirici Notlar

WATER GRUP SU ARITMA SİSTEMLERİ KİMDİR?

Water Grup arıtma sistemlerinde uzunca tecrübesi bulunan, su arıtma konusunda lider markalardan biridir. Ürettiği cihazlar, müşteri ile olan ilişkileri , güvenli çalışma stratejisi ve güler yüzlü çalışanları ile evlere, iş yerlerine, kurumsal firmalara ,okullara ve daha bir çok yere sağlıklı ve temiz su verme hizmetinde bulundu. Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye devam eden Water Grup sağlığınızı her yerde korumayı vadediyor.

WATER GRUP CİHAZLARI NASIL ÜRETİLİYOR?

Water Grup arıtma cihazlarını, arıtmalı sebilleri, filtreleri, tankları, muslukları kısacası Water Grup’tan alacağınız her şey 1. Kalite parçalar ile üretilmiştir plastik kullanımını her zaman en az indirgemiş ve doğaya zarar vermemek için bütün kalite kontrollerini yapmaktadır. Bunlarla birlikte arıtma sistemini kullanacak müşterinin en iyi şekilde hizmet alması için cihazları her zaman şık ve ergonomik tasarlanmıştır.

WATER GRUP'UN KURUMSAL FİRMALARLA İLİŞKİSİ NASIL?

Water Grup herkesin ihtiyacını karşılamak adına birçok model sunmuştur ve bununla birlikte kurumsal alanlarda ki ihtiyaçları en güvenli şekilde karşılar. Web sitesinde de bulunan referanslarla hangi kurumsal alanlarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Türkiye’nin kurumsal alanda %70’ine hizmet vermekle beraber aramızdaki güzel ilişkiler sayesinde uzun yıllar çalışmaktadırlar. Kurumsal firmaların bize duyduğu güven ve sağladığı istihdam ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

DAMACANASIZ SEBİL VE FAYDALARI NELERDİR?

Bu konu için blog sayfamızda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz bunun yanında küçük bir alanınız varsa tezgah üstü su sebilini önerebiliriz biraz daha büyük ise size WG-110 arıtmalı sebil ve büyüdükçe WG-210,WG-50 VE WG-80 arıtmalı sebilleri olarak ilerler.

NEYE GÖRE SEBİL SEÇİLMELİ?

Bu konu için blog sayfamızda ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz bunun yanında küçük bir alanınız varsa tezgah üstü su sebilini önerebiliriz biraz daha büyük ise size WG-110 arıtmalı sebil ve büyüdükçe WG-210,WG-50 VE WG-80 arıtmalı sebilleri olarak ilerler.

ARITMALI SU SEBİLİ AİLESİ

Sebil ailesi geniş bir yelpazedir bundan dolayı birçok sebil çeşidi bulunmaktadır. Arıtmalı Su Sebilleri genellikle uzun olup önünde musluklar olan çeşidine göre tek musluklu, çift musluklu, sonrasında sadece soğuk, sıcaklı soğuklu ve sıcak-oda sıcaklığı-soğuk su veren arıtmalı sebiller bulunmaktadır. Ve yine sebilleri birbirinden ayıran diğer bir özellik damacanalı ve damacanasız olması gibi seçenekleri bulunmaktadır.

ARITMALI SU SEBİLİ KİRALANMALI MI?

Kurumsal firmaların daha tercih ettiği bir yöntem olan kiralama modeli ihtiyaç olma sebebi ise birden fazla arıtmalı su sebili isteğidir. Kurumsal olarak çalıştığınızda bir çok bayiniz bulunmaktadır bunlar için de arıtmalı sebil almayı düşünürseniz arıtmalı su sebili kiralamalısınız.

ARITMALI SU SEBİLİ NEDEN KULLANMALI?

Arıtmalı sebil kullanımı insan fazlalığının olduğu yerlerde daha fazla talep edilmekte ve bunun sebebi ise kalabalık alanlarda sağlıklı su ihtiyacı daha fazladır ve günlük su arıtma kapasitesinin yüksek olması sayesinde susuz kalma ihtimaliniz yok. Ve arıtmalı su sebillerinin şık tasarımları bulunduğunuz yere görsellik katar.

DAMACANALI VE DAMACANASIZ SEBİL FARKI

Arıtmalı su sebili ile damacanalı su sebilinin farkları içinde damacana faktörü büyüktür. Damacana faktörü yüzünden ilk adımda maliyet geliyor. sonrasında bulunduğu yere görüntü bozukluğu getirir. Suyunuzu kullanmadığınızda damacanada kalan su plastik yüzünden zarar görür. Arıtmalı su sebilinde ise paslanmaz çelik tankı sayesinde suyunuzu güvenli bir şekilde saklanır. Arıtmalı su sebili sayesinde suyunuzun bitmesine karşı endişeleriniz olmayacaktır damacanalı olur ise sürekli su takip yapmak zorunda kalacaksınız.

TEZGAH ÜSTÜ SU SEBİLİ NEDİR ?

Tezgah üstü su sebilleri küçük bir yapıya sahiptir sıcak ve soğuk su verebilmektedir bunun yanında dijital ekranı bulunmakta ve şık tasarımı ile mutfağınızın görünümünü güzelliştiren tezgah üstü su sebili şık mutfakların adresidir.